Ramena luku UUKHA Gobii 50% carbon 50% glass

Kód zboží: 5011
Běžná cena:
Dostupnost zboží:
Výrobce: UUKHA
Délka:
Napínací síla:
Vaše cena: (s DPH)

Prémiová ramena pro tradiční luky Gobi 2021 od francouzského výrobce UUKHA jsou pro lukostřelce, kteří hledají kvalitní práci ramen. Tato ramena série Nature limb jsou konstruovaná pro hobby lov a 3D střelbu. Výkon modelu Gobi 2021 s obsahem 50% uhlíku a 50% skla se příznivě srovnává s některými z nejlepších ramen na trhu.
Oproti předchozímu modelu Tuulaï výrobce zvýšil obsah karbonu na 50%, čímž udělal ramena ještě lehčí a rychlejší. To umožňuje lukostřelcům střílet na větší vzdálenosti i při nízké napínací síle.
Unikátní technologie Monolith Carbon nabízí konzistentní výkon za jakýchkoliv venkovních podmínek. Díky novému profilu S-Curve je střelba snadná, plynulá a přináší radost ze střílení.
Všechny modely ramen pro tradiční luky jsou odvozeny z terčových produktů UUKHA. Mají stejný profil a konstrukci jako terčová ramena, ale jsou zdobeny minimálním potiskem. Ramena jsou vyráběna v silách po 5 lb a jejich délka je měřena při použití 19“ středu luku.

Systém zámku: ILF
Materiál : 50% karbon, 50% sklolaminát

Při sestavování skladby středů a ramen se musí počítat s proměnou síly. S kratším středem se zvýší síla ramen. Při použití ramen se středem luku jiného výrobce mohou být výkonové parametry změněné. Úhel uložení ramen není u všech výrobců stejný.

Rádi Vám poradíme s výběrem lukostřeleckého materiálu. Neváhejte nás kontaktovat.

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz nebo připomínku k tomuto zboží? Napište nám je pomocí tohoto kontaktního formuláře.

CAPTCHA Image [Jiný obrázek]

X

Síla Lb/Kg/N

Lb (#)
Kg
N

Nátah, délka palce "/cm

Palce "
cm
 

Váha gr/g

gr
g

Rychlost fps/mps

fps
mps